Tag Archives: mobilūs telefonai

Kaip prižiūrėti mobilųjį telefoną?

mobilūs telefonaiGyvenimas be mobiliojo telefono šiais laikais atrodo labai sunkiai įmanomas. Kadangi daugeliui jis yra gyvenimo partneris – nieko keisto, kad skirdami laiko jo priežiūrai garantuosite kur kas ilgesnį funkcionavimo laiko tarpą. Mobilūs telefonai nereikalauja kokios nors ypatingos priežiūros. Skyrus jiems bent jau minimaliai laiko galima prailginti prietaiso funkcionavimo laiko tarpą net kelis kartus.

  1. Jeigu telefono baterija labai minimaliai laiko – tokiu atveju rekomenduojame ją pakeisti. Nėra tikslo turėti telefono, kuris neveikia arba išsikrauna vos minimaliai juo pasinaudojus.
  2. Po ekranu labai dažnai kaupiasi dulkės. Mobilūs telefonai dažnai įvardijami kaip prietaisai, kurie kaupia dulkes intensyviau nei kompiuteriai arba siurbliai. Nuvalyti arba išpūsti dulkes visada verta.
  3. Reguliariai rekomenduojame atnaujinti telefono įrangą. Ji, kaip ir kompiuterio, nuolatos kinta. Orientuokitės pagal inovacijas ir naudokite tai, kas funkcionalu ir patogu.
  4. Ekrano skylimas. Labai dažnai taip nutinka, kad nukritus telefonui ekranas suskyla. Kai kurie asmenys nusprendžia nieko nedaryti ir paprasčiausiai naudotis tokiu prietaisu. Deja, naudojami mobilų su sudužusiu arba suskilusiu ekranu Jūs gadinate ir patį telefoną, tad pakeisti yra būtina.
  5. Telefonui yra būtina apsauga. Jeigu norite visapusiškai apsaugoti savo telefoną – tokiu atveju būtinai įsigykite dėklą, kuris nukritus telefonui apsaugos nuo sudužimo. Svarbiausia, kad šiuo metu dėklų pasirinkimas yra toks platus, jog kiekvienas atras tokios išvaizdos, kokia jam labiausiai tinka.
  6. Telefonai nėra labai linkę kontaktuoti su vandeniu. Net jeigu jis ir kurtas taip, kad būtų atsparus vandeniui, visgi, rekomenduojame geriau visiškai nešlapinti telefono, o atsitikus nelaimei – kuo greičiau jį nusausinti.
  7. Telefono perkrovimas jam visai naudingas. Jeigu jis pradėjo strigti ir nežinote dėl ko – tokiu atveju perkrovus dažniausiai vėl pradeda gerai veikti. Viskas labai panašiai kaip ir su kompiuteriu.
  8. Pirkdami telefoną būtinai įsigykite tokį, kuris turi garantiją. Tuomet iškilus problemoms jos bus labai greitai išspręstos ir tai Jums visiškai nekainuos.